BGP

produktu

Optický prepojovací kábel LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2

Stručný opis:

Suroviny: Corning alebo YOFC vlákno, US kevlar

Dĺžka: Prispôsobená dĺžka

Priemer kábla: 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

Farby káblov: žltá alebo prispôsobená

Životnosť: 20 rokov

MOQ: 1 KS

Dodacia lehota: 3 dni

Krajina pôvodu: Čína


Detail produktu

Štítky produktu

Popis produktu

Jednorežimové prepojovacie káble majú jadro s veľmi malým priemerom, ktoré prepúšťa len jeden režim svetla. V dôsledku toho sa počet odrazov spôsobených svetlom prechádzajúcim po jadre výrazne znižuje. To zase znižuje útlm a umožňuje, aby sa signál šíril rýchlejšie a ďalej. Ak to pomôže, predstavte si to tak, že voda preteká veľmi tenkou hadicou, bude viac stlačená, cez malú hadicu prejde rýchlejšie a ďalej ako cez veľkú.

Single Mode duplex OS1/OS2 9/125μm patch káble z optických vlákien s mnohými možnosťami rôznych dĺžok, materiálu plášťa, lesku a priemeru kábla. Vyrába sa s vysokokvalitnými jednorežimovými optickými vláknami a keramickými konektormi a je prísne testovaný na vloženie a stratu spätného vedenia, aby sa zabezpečil vynikajúci výkon infraštruktúry káblových vlákien. Môže tiež ušetriť viac miesta pre vašu kabeláž s vysokou hustotou v dátových centrách, podnikových sieťach, telekomunikačných miestnostiach, serverových farmách, sieťach cloudových úložísk a na všetkých miestach, kde sú potrebné prepojovacie káble.

Tento 9/125μm OS1/OS2 jednorežimový optický kábel je ideálny na pripojenie 1G/10G/40G/100G/400G ethernetových pripojení. Dokáže preniesť dáta na vzdialenosť až 10 km pri 1310 nm alebo až 40 km pri 1550 nm.

Špecifikácia produktu

Režim vlákna OS1/OS2 9/125μm Vlnová dĺžka 1310/1550 nm
Strata vloženia ≤ 0,3 dB Návratová strata UPC ≥ 50 dB; APC≥60 dB
Min. Polomer ohybu (vláknové jadro) 10 mm Min. Polomer ohybu (vláknový kábel) 10D/5D (dynamické/statické)
Útlm pri 1310 nm 0,36 dB/km Útlm pri 1550 nm 0,22 dB/km
Počet vlákien Duplex Priemer kábla 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Káblový plášť LSZH, PVC (OFNR), Plénum (OFNP) Polarita A(Tx) až B(Rx)
Prevádzková teplota -20 až 70 °C Skladovacia teplota -40 až 80 °C

Jednorežimový duplex LC/UPC-LC/UPC

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex LC/UPC-SC/UPC

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex LC/UPC-FC/UPC

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex LC/UPC-ST/UPC

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplexný režim FC/UPC-ST/UPC

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex SC/UPC-SC/UPC

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex LC/APC-SC/APC

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex SC/APC-ST/UPC

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

Jednorežimový duplex SC/UPC-ST/UPC

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Prispôsobený LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 prepojovací kábel z optických vlákien

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Prispôsobený LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 prepojovací kábel z optických vlákien

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Prispôsobený typ konektora: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Priemyselný štandardný optický kábel

Kábel z optických vlákien má PVC plášť s hodnotením horľavosti podľa priemyselného štandardu a duplexný optický konektor, ktorý spĺňa EIA/TIA 604-2 pre vysokorýchlostné káblové siete.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Špičkový prepojovací kábel pre dátové centrum LC triedy B

Ultra vložný úbytok | Corning vlákno | Znížená citlivosť na ohyb | Vyhovuje IEC, EIA/TIA

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Prémiový Random Mating IL Performance
Vzájomným prepojením káblov triedy B je IL stabilnejší ako konektor iného stupňa a je blízko k IL testovanému pomocou hlavnej prepojky.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Vlákno necitlivé na ohyb Corning
Navrhnuté tak, aby vydržali úzke ohyby a náročné káblové trasy s podstatne menšou stratou signálu ako tradičné optické káble.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Inteligentné a spoľahlivé - ohýbateľné optické vlákno

Optický kábel odolný voči ohybu má štandardné hodnotenie horľavosti z PVC plášťa a duplexný optický konektor, ktorý spĺňa EIA/TIA 604-2 pre vysokorýchlostné káblové siete.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Vlákno necitlivé na ohyb

Kábel BIF je možné zošívať a ohýbať okolo rohov bez obetovania výkonu.

10mm Minimum Bend Radius

Minimálny polomer ohybu 10 mm

Výkon ohybu zlepšuje využitie potrubia a umožňuje menšie kryty.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirkónový keramický lem

Optimálne IL a RL zaisťujú stabilný prenos signálu a chránia bezpečnosť vašej siete.

LC konektory

LC connectors

Tieto konektory sú ideálne na použitie v aplikáciách s vysokou hustotou vďaka svojej malej veľkosti a majú dizajn odolný voči ťahu. Sú dostupné v simplexnej aj duplexnej verzii s 1,25 mm zirkónovým krúžkom. Okrem toho konektory LC tiež využívajú špecializovaný západkový mechanizmus na zabezpečenie stability v stojane.

SC konektory: 

SC connectors

Konektory SC sú neoptické odpájacie konektory s 2,5 mm predradiusovo upraveným zirkónovým krúžkom. Sú ideálne na rýchle zapojenie káblov do racku alebo nástenných držiakov vďaka ich push-pull dizajnu. Dostupné v simplexnej a duplexnej verzii s opakovane použiteľnou duplexnou príchytkou, ktorá umožňuje duplexné pripojenie.

FC konektory: 

FC connectors

Vyznačujú sa odolnou závitovou spojkou a sú najvhodnejšie na použitie v telekomunikačných aplikáciách a využívajú neoptické odpojenie.

ST konektory: 

ST connectors

Konektory ST alebo konektory Straight Tip využívajú polojedinečné bajonetové spojenie s 2,5 mm objímkou. ST sú skvelé konektory z optických vlákien pre inštaláciu v teréne vďaka ich spoľahlivosti a odolnosti. Sú dostupné v simplexnom aj duplexnom prevedení

Test výkonu

Performance Test

Výrobné obrázky

Production Pictures

Továrenské obrázky

Factory Real Pictures

  • Predchádzajúce:
  • Ďalšie:

  • Tu napíšte svoju správu a pošlite nám ju