BGP

produktu

Optický prepojovací kábel MTP Multimode 50/125 OM3/OM4

Stručný opis:

Suroviny: Corning alebo YOFC vlákno, US kevlar

Režim vlákna: Multimode 50/125 OM3/OM4

Dĺžka: Prispôsobená dĺžka

Priemer kábla: 3 mm

Farby kábla: Oranžová alebo prispôsobená

Životnosť: 20 rokov

MOQ: 1 KS

Dodacia lehota: 3 dni

Krajina pôvodu: Čína


Detail produktu

Štítky produktu

Popis produktu

Káble ukončené MTP sa široko používajú v prostrediach s vysokou hustotou kabeláže, ako sú dátové centrá. Tradičný viacvláknový kábel s úzkou vyrovnávacou pamäťou musí mať každé vlákno individuálne ukončené skúseným technikom. Kábel MTP, ktorý prenáša viacero vlákien, sa dodáva vopred ukončený. Továrensky ukončené MTP konektory majú bežne buď 8vláknové, 12vláknové alebo 24vláknové pole.

MTP je obchodná značka vyrábaná spoločnosťou US Conec. Vyhovuje špecifikáciám MPO. MTP je skratka pre „Multi-fiber Termination Push-on“ konektor. Konektory MTP sú navrhnuté pre vysoké mechanické a optické špecifikácie. Niektoré z týchto funkcií sú chránené patentmi. Voľným okom je medzi týmito dvoma konektormi veľmi malý rozdiel. V kabeláži sú navzájom kompatibilné.

Konektor MTP môže byť samec alebo samica. Samčekový konektor spoznáte podľa dvoch zarovnávacích kolíkov vyčnievajúcich z konca objímky. Zásuvkové konektory MTP budú mať v objímke otvory na prijatie zarovnávacích kolíkov zo samčieho konektora.

MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 50/125μm Fiber Optic Patch Cord, nákladovo efektívna alternatíva k časovo náročnému ukončeniu v teréne, je navrhnutý na prepájanie vlákien s vysokou hustotou v dátových centrách, ktoré potrebujú úsporu miesta a znižujú problémy so správou káblov. S konektormi MTP a vláknom Corning alebo vláknom YOFC je optimalizovaný pre aplikácie dátových centier s vysokou hustotou 10/40/100G.

Špecifikácia produktu

Konektor MTP na MTP/LC/SC/FC/ST Počet vlákien 8, 12, 24
Režim vlákna OM3/OM4 50/125μm Vlnová dĺžka 850/1300 nm
Priemer kufra 3,0 mm Poľský typ UPC alebo PC
Pohlavie/typ špendlíka Žena alebo muž Typ polarity Typ A, Typ B, Typ C
Strata vloženia ≤ 0,35 dB Návratová strata ≥ 30 dB
Káblový plášť LSZH, PVC (OFNR), Plénum (OFNP) Farba kábla Oranžová, žltá, aqua, fialová, fialová alebo prispôsobená
Počet vlákien 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber Alebo prispôsobené

Vlastnosti produktu

● Používa sa na pripojenie zariadenia, ktoré využíva konektory v štýle MTP a OM3/OM4 50/125μm multimode kabeláž

● Dostupné možnosti polarity typu A, typu B a typu C

● Každý kábel je 100% testovaný na nízku vložnú stratu a spätnú stratu

● K dispozícii sú prispôsobené dĺžky a farby káblov

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) a Low-Smoke, Zero Halogen (LSZH)

Hodnotené možnosti

● Zníženie straty vloženia až o 50 %

● Vysoká odolnosť

● Stabilita pri vysokej teplote

● Dobrá vymeniteľnosť

● Dizajn s vysokou hustotou znižuje náklady na inštaláciu

● Navrhnuté pre 40Gig QSFP systémy

MTP JUMPERS

Prepojovacie káble sa používajú na vytvorenie konečného spojenia z patch panelov s transceiverom alebo sa používajú v centralizovanom krížovom prepojení ako prostriedok na prepojenie dvoch nezávislých chrbticových spojov. Štartovacie káble sú dostupné s LC konektormi alebo MTP konektormi v závislosti od toho, či je infraštruktúra sériová alebo paralelná. Vo všeobecnosti sú prepojovacie káble zostavami krátkej dĺžky, pretože spájajú iba dve zariadenia v rámci toho istého stojana, avšak v niektorých prípadoch môžu byť prepojovacie káble dlhšie, ako napríklad distribučné architektúry „stred radu“ alebo „koniec radu“.

RAISEFIBER vyrába štartovacie káble, ktoré sú optimalizované pre prostredie „in-rack“. Štartovacie káble sú menšie a flexibilnejšie ako bežné zostavy a konektivita je navrhnutá tak, aby umožňovala najvyššiu hustotu balenia a ľahký a rýchly prístup. Všetky naše štartovacie káble obsahujú vlákno optimalizované na ohyb pre lepší výkon v podmienkach stiesneného ohybu a naše konektory sú farebne označené a identifikované na základe typu základne a typu vlákna.

MTP JUMPERS

• Farebne označené konektory podľa počtu vlákien

• Ultra kompaktný priemer kábla

• Ohyb optimalizované vlákno a flexibilná konštrukcia

• Dostupné ako typy Base-8, -12 alebo Base-24

• Robustná konštrukcia

Typ konektora MTP

MTP Connector Type

Možnosti farieb konektora MTP®

USCONEC MTP® Farba
ŠTANDARD SM ZELENÁ
SM ELITE HORČICA
OM1/OM2 BÉŽOVÁ
OM3 AQUA
OM4 ERICA FIALOVÁ ALEBO AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

Prepojovací kábel z optických vlákien MTP na MTP s 12 vláknami OM3/OM4

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

Prepojovací kábel z optických vlákien MTP na MTP s 24 vláknami OM3/OM4

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

Multimode OM3 prepojovací kábel z optických vlákien MTP až MTP s 12 vláknami

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP až 6x LC Duplex 12-vláknový multimode OM3/OM4 prerušovací prepojovací kábel z optických vlákien

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

Prepojovací kábel z optických vlákien MTP na MTP s 8 vláknami OM3/OM4

MTP-MTP MM With push pull tab

Multimode OM4 prepojovací kábel z optických vlákien MTP až MTP s 12 vláknami

solution

Typ polarity

POLARITA A

V tejto polarite je vlákno 1 (modré) ukončené v otvore 1 v každom konektore atď. Táto polarita sa často označuje ako PRIAMA THROUGH.

POLARITY A

POLARITA B

V tejto polarite sú vlákna obrátené. Vlákno číslo 1 (modré) je ukončené 1 a 12, vlákno číslo 2 je ukončené 2 a 11. Táto polarita sa často označuje ako CROSSOVER a bežne sa používa v 40G aplikáciách. Toto sa bežne používa pri párovaní typu B, ako je uvedené v ďalšej časti.

POLARITY B

POLARITA C

V tejto polarite sú vlákna rozdelené do 6 párov, ktoré sú obrátené. Sú určené na použitie s prefabrikovanými kabelážnymi systémami, ktoré sa pripájajú k prerušovačom (káblom alebo modulom) individuálnym 2-vláknovým kanálom.

POLARITY C

Párovanie MTP adaptéra

TYP A

Párovacie adaptéry MTP typu A spájajú konektory s kľúčom jedného konektora v jednom smere a kľúčom druhého v opačnom smere, ktorý sa nazýva KEYUP TO KEYDOWN. Toto zarovnanie kľúča znamená, že kolík 1 jedného konektora je zarovnaný s kolíkom 1 druhého konektora, čím sa poskytuje priame spojenie pre každé vlákno – napr. modrá k modrej, oranžová k oranžovej, až po vodnú až vodnú. To znamená, že farebné kódy vlákien sú udržiavané prostredníctvom pripojenia.

TYPE A

TYP B

Párovacie adaptéry MTP typu B zarovnajú dva konektory kľúč ku kľúču alebo KEYUP TO KEYUP a vymieňajú farebné kódy vlákien, podobne ako pri kábli typu B. Výmena vlákien je potrebná na zarovnanie vlákien pre 40G transceiver.

TYPE B

Vlastný počet vlákien

Custom Fiber Count

Továrenské skutočné obrázky

Factory Real Pictures

FAQ

1. Prečo si vybrať RAISEFIBER?

(1) Profesionálny výrobca: Nízka MOQ, k dispozícii sú bezplatné vzorky.

(2) Zabezpečenie kvality: Stabilná vysoká kvalita.

(3) Zákaznícke riešenia: Rýchle.

(4) Win-Win cena: Ušetrite veľa nákladov, prineste zákazníkom viac výhod.

2. Prijímate OEM, ODM?

Áno, akceptujeme ich.

3. Môžete si vytlačiť naše LOGO?

Iste, vaše LOGO je možné vytlačiť na krabice alebo produkty.

4. Môžem mať vzorovú objednávku tohto produktu?

Áno, vítame vzorovú objednávku na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.

5. A čo dodacia lehota?

Vzorka potrebuje 1-2 dni, čas sériovej výroby potrebuje 3-5 dní.

6. Ako posielate tovar a ako dlho trvá doručenie?

Zvyčajne posielame prostredníctvom DHL, UPS, FedEx alebo TNT. Doručenie zvyčajne trvá 3-5 dní. Letecká a námorná doprava tiež voliteľná.

7. Ponúkate záruku na produkty?

Áno, na naše formálne produkty ponúkame 10-ročnú záruku.

8. A čo dodacia lehota?

1) Vzorky: 1-2 dni.

2) Tovar: zvyčajne 3-5 dní.

Balenie a doprava

shipping

  • Predchádzajúce:
  • Ďalšie:

  • Tu napíšte svoju správu a pošlite nám ju